Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Betitelt "Königsspringerspiel", rechts unten signiert Kumpf, Lithografie in Farbe, Blattgröße ca. 28 x 37 cm, minimal stockfleckig, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
04.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-